CYKLO TRENAŽERY

Trenažer KINETIC Road Machine T-2700 / Smart

Nové

Velmi tichý, hladký chod zajišťuje tekutý silikon v odporové jednotce. Možnost upnutí všech druhů kol, doživotní záruka, stabilní základna - možnost jízdy ze sedla bez překlápění trenažéru.

VÍCE INFORMACÍ

Více informací

3 ks

skladem u dodavatele


9 990 Kč


Více informací

 • Kinetic Road Machine je levnější alternativou k dokonalému „Rock and Rollu. Využívá stejnou odporovou jednotku s tekutým, teplotně stálým, silikonem. Odpor se mění automaticky při změně rychlosti. Pocit z jízdy je tak velmi podobný tomu, který zážíváte venku na silnici. Je tichý a jeho chod je velmi hladký. A stejně jako všechny trenažery Kinetic je bezúdržbový a nezničitelný. 
 • - měřitelné a opakovatelné zatížení
 • - 2,8 kg ocelový kotouč poskytuje realistickou setrvačnost a zpomalení (možno navýšit přídavným kotoučem až na 8,2 kg)
 • - zastavení setrvačníku z 32 km/h za 15 s. (v případě setrvačníku 8,2kg je to ze 40 km/h za 60 s.)
 • - kalibrováno pro přesné měření výkonu
 • - doživotní záruka na všechny díly 
 • - hmotnost 13,5 kg
 • Proč trenažery Kinetic?
 • Kinetic nabízí nejhladší, nejtišší a především nejrealističtější požitek z jízdy! Na rozdíl od ostatních trenažerů s olejovou odporovou jednotkou, Kinetic využívá tekutý silikon, který při zahřátí neztrácí hustotu a nesnižuje se tak odpor. Ten je po celou dobu tréninku stabilní, respektive se zvyšuje se zvyšující se rychlostí. Navíc je chlazen 80 žebrovým hliníkovým chladičem. Díky patentovanému magnetickému přenosu odporové síly není nutné použít gumová těsnění, která je nutné dříve či později vyměnit. Kinetic je tak bezúdržbový a nezničitelný.
 • Trenažery Kinetic jsou konstruovány tak, aby vydržely, a proto je na ně poskytována doživotní záruka. Je to velmi prosté pokud se vám trenažer poškodí, Kinetic ho opraví nebo vymění a to po celou dobu, kdy ho budete vlastnit. V případě poškození při nehodě můžete využít tzv. Crash Replacement Program. Trenažer vám bude opraven nebo vyměněn za částečnou spoluúčast.
 • Trenažery Kinetic jsou vybaveny ocelovými setrvačníkovými kotouči v rozsahu 2,8 až 8,2 kg. Díky ním docílíte velmi hladkého a realistického pocitu z jízdy bez výrazných změn výkonové křivky. Každé zrychlení a zpomalení tak bude stejné, jako venku na silnici.
 • Díky lichoběžníkovému designu a velké ploše základny je trenažer velmi stabilní. Budete se tak soustředit pouze na výkon a to i při agresivní jízdě ze sedla. 
 • Kinetic je jediný trenažer určený také pro tandemová kola. Je plně kompatibilní se všemi koly o velikosti od 20 do 29. Pro kola 20" a 24" je nutný adaptér obj.č. 12705, nebo 13922.

Recenze

Napsat recenzi

Trenažer KINETIC Road Machine T-2700 / Smart

Trenažer KINETIC Road Machine T-2700 / Smart

Velmi tichý, hladký chod zajišťuje tekutý silikon v odporové jednotce. Možnost upnutí všech druhů kol, doživotní záruka, stabilní základna - možnost jízdy ze sedla bez překlápění trenažéru.

Napsat recenzi

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby