Cyklistické brýle

Sportovní brýle UVEX Blaze III

Nové

Univerzální sportovní brýle s výměnnými skly.

VÍCE INFORMACÍ

Více informací

40 ks

skladem u dodavatele

GARANTUJEME VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 1 MĚSÍCE, PENÍZE VÁM VRÁTÍME I S POŠTOVNÝM. NÁKUP NAD 1000 Kč DOPRAVA ZDARMA.

1 199 Kč


Více informací

  • Soft nose pads - Antialergické měkké nosníky brýlí zajišťují dokonalé pohodlí; Soft temple ends - Speciálně upravené konce straničky brýlí pro dokonalé pohodlí.
  • Garantuje průhled skly bez zkreslení, i když se jedná o velmi zaoblená skla. Všechna skla odpovídají první úrovni na stupnici optické kvality.
  • Sofistikovaná zrcadlová technologie, která kombinuje módní vzhled a funkci. Na sklech je naneseno více než 18 vrstev, které vypadají trendově a dodávají maximální ochranu proti infra paprskům. Nebezpečné záření je odráženo pryč od oka.
  • Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex = ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).
  • Výměnná skla zabezpečí dokonalý pohled, perfektní kontrast a optimální ochranu při jakýchkoliv světelných podmínkách a počasí

Recenze

Napsat recenzi

Sportovní brýle UVEX Blaze III

Sportovní brýle UVEX Blaze III

Univerzální sportovní brýle s výměnnými skly.

Napsat recenzi

6 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby