SERVIS JÍZDNÍCH KOL, KOČÁRKŮ A KOLOBĚŽEK DOČASNĚ UZAVŘEN !!!

Kategorie

TESTOVÁNÍ JÍZDNÍCH KOL GT, BRNO, ANTHROPOS 2014

Dne 24.května 2014 naše prodejna opět po roce umožní vyzkoušení si jízdy a otestování kvalit horských kol americké kultovní značky GT. Testovací akce je určena jak nahodilým kolemjdoucím/jedoucím, tak zákazníkům naší prodejny, kteří se rozhodují pro nákup horského kola a jsou stále "na vážkách".

K dispozici budou modely Zaskar Carbon 9r Elite, jakožto zástupce 29" pevného hardtailu a celoodpružená kola Sensor Carbon ExpertSensor Carbon ProSensor ExpertSensor Pro a "vysokozdvihový" AM model Force Carbon Expert.

Testování se uskuteční v sobotu 24.5.2014 od 9 hodiny, modely budou vystaveny a k zapůjčení před vchodem do Musea Anthropos v Brně Pisárkách a testovací okruh bude situován v prostoru mezi cyklostezkou a areálem Netroufalky (viz. mapa).

DOPORUČENÍ:

  • cyklistická přilba
  • sportovní (cyklistická) obuv
  • případně vlastní nášlapné pedály
  • alespoň dva doklady totožnosti

V loňském roce se nám podařilo vyplnit čas čekajících dětí a maminek na své "jezdící" tatínky návštěvou hřiště Jízdy zručnosti MP Brno. Letos máme opět přislíbenu Jízdu zručnosti Městské policie Brno a navíc od společnosti Acer Interier s.r.o. jejich unikátní systém lezecké stěny pro děti. Doufejme tedy, že o krácení volné chvíle Vašich ratolestí bude postaráno.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby