SERVIS JÍZDNÍCH KOL, KOČÁRKŮ A KOLOBĚŽEK DOČASNĚ UZAVŘEN !!!

Kategorie

Testování produktů

V SOUČASNÉ DOBĚ JSOU VŠECHNA TESTOVACÍ KOLA PRODÁNA. DALŠÍ TESTOVÁNÍ CHYSTÁME NA PŘÍŠTÍ ROK. NECHTE SE PŘEKVAPIT !!!

Před nákupem jízdního kola není od věci kolo vyzkoušet. Pro tento účel každý rok připravujeme vybraná jízdní kola k otestování. V současné době, jak je výše zmíněno, jsou test modely 2015 prodány.Nezahálíme však a pořídili jsme na obchod k vyzkoušení si cyklistická sedla světoznámé italské značky SELLE SAN MARCO, kterou nově nabízíme. Stejně jako geometrie rámu, tak i sedlo by mělo "padnout". Přeci jen je to vedle řidítek a pedálů důležitá styčná plocha s jízdním kolem. Navíc výběr optimálního sedla je alfou omegou požitku z jízdy. Modely k testu: Regale, MantraAspideConcor, vše ve dvou šířkách. 

PODMÍNKY ZAPŮJČENÍ SEDEL Selle San Marco na prodejně:

  • jeden doklad totožnosti a složení vratné zálohy 2000,-Kč
  • doba testování max. 2 dny
  • cena zapůjčení 200,-Kč/den
  • v případě následného nákupu jakéhokoliv sedla Selle San Marco na naší prodejně, bude poplatek za testování odečten z kupní ceny
  • UPOZORŇUJEME na ZÁKAZ užívání testovacích sedel na jakýchkoliv závodech !!!
  • prosíme zákazníky, aby testovaná sedla vraceli čistá !!!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby