Kategorie

DŮLEŽITÉ AKTUALITY Z BS BIKE

Rekonstrukce ulic Minská, Horova, Bráfova !!!!

Po dobu rekonstrukce uvedených ulic (od 27.6.2015 do cca 25.6.2016) je náš obchod přístupný pro pěší a cyklisty bez omezení. Pro zákazníky/řidiče motorových vozidel je průjezd od křižovatky ulic Veveří / Mučednická / Tábor směr ulice Minská, umožněn vozidlům dopravní obsluhy a od křižovatky ulic Minská / Chládkova (cca 10 m od vchodu do prostor prodejny BS Bike) je vjezd na parkoviště před prodejnou možný pouze s povolením stavby (podrobná mapa okolí prodejny níže). Pro řidiče jedoucí ze směru Svitavy (silnice E461, nebo 42), příp. dálnice D1 (sjezd č.190, silnice E461, i 42) doporučujeme navigaci, nebo prostudování materiálů uvedených zde -http://www.zabovresky.cz/rekonstrukce-minska-horova/ PRO VÁŠ / NÁŠ KLID PŘI PARKOVÁNÍ PŘED OBCHODEM BS Bike MÁME PŘIPRAVENY KARTY S POVOLENÍM VJEZDU (bližší na 737 749 926).

Nově nabízíme zajímavou možnost ochrany Vašeho kola před odcizením a nejen to.

Více se o systému Protect6 dozvíte přímo na naší prodejně, případně na www.protect6.cz . V současné době nálepku s unikátním QR kódem poskytujeme v ceně nově zakoupeného jízdního kola!


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby