SERVIS JÍZDNÍCH KOL, KOČÁRKŮ A KOLOBĚŽEK DOČASNĚ UZAVŘEN !!!

Kategorie

NOČNÍ ŠVIH BÍLÝM POTOKEM, 14.-15.9.2012

BS BIKE je nejen prodejce jízdních kol a doplňků, ale i aktivní provozovatel různých sportovních akcí. Na této akci s námi byli i naši zákazníci. Chcete se příště přidat? Žádný problém, kontaktujte nás.

.......tak konečně vyšla akce, kterou jsme domlouvali v obchodě původně na začátek léta. Sešlo se nás 12 bikerů na Prýglu (brněnská přehrada) před restaurací U vesla. Někteří měli svoje světla, jiní mohli otestovat lampy od Nite Rider (děkujeme Ultrasportu a Jirkovi). Banda byla složená z různě výkonnostně stavěných jezdců, různě nadržených, různě oblečených, na konci různě poškozených (Juris a moje maličkost), ale hlavně posedlých po nočním brodění. Projeli jsme za více než solidního počasí 20 brodů (vody poskrovnu) a užili si téměř absolutní romantiky. Ani moc lesní zvěře jsme nevyplašili. A jestli ano, tak snad promine. Na závěr se celá akce probrala u pivka a ..... mohli švihat domů, do teplé sprchy (koupele).

P.S. už se objevily náměty na další noční švih, tak uvidíme.....


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby