Zajištění maximální funkčnosti, komfortu a excelentního výkonu každého kusu oblečení.

Jednotlivé řady jsou charakteristické neotřelým designem a výbornými střihy navrženými pro specifickou pozici jezdce. Není to pouze "krásné" oblečení, podobá se spíše technickému nástroji, který slouží jezdci při jeho výkonu.

Cyklistický dres ALÉ Graphics

Nejen co má v nohách, ale i co má na sebe je pro cyklistu důležité. Pohodlný pánský cyklistický dres ALÉ Graphics odliší cyklistu profesionála od cyklisty svátečního. O fakt, že to cyklistovi při jízdě musí i slušet, se postará hezký design dresu. Ten nenarušuje ani rafinovaně skrytý zip. O pohodlí pak materiál, z kterého je dres vyroben. Mikro polyesterová super lehká látka schne velice rychle. Tudíž se může cyklista těsně po skončení závodu úzce objímat se svými fanoušky, aniž by na nich po sobě zanechal mokrou stopu. Elastické a k tělu vysoce přilnavé rukávy zajistí cyklistovi maximální spojení s kolem. Vyrobený v Itálii, určený pro jízdu po celém světě - to je cyklistický dres ALÉ Graphics

Cyklistická zimní bunda ALÉ Graphics Excel Weddel

Pro cyklistu profesionála nejsou zimní teploty 5-10°C důvodem nenasednout na kolo. Má-li správné cyklooblečení, trhat rekordy (osobní i světové) může tak či tak. Pro zimní podmínky a pro teploty 5-10°C je určená cyklistická zimní bunda ALÉ Graphics Excel Weddel. Váží pouze 350 g! Je vyrobená z látky 3L LIGH a je dobře vybavená na boj s protivětrem (přední část bundy je větruodolná). Ten cyklista svádí den co den.  Bunda cyklistu zahřeje, zároveň si však zachovává svou prodyšnost. Vysoký límec chrání cyklistův krk. Nikdy totiž nevíte, kdy z kola sesednete a dáte se na dráhu pěvce. Pohodlné zakončení rukávů i ochranné zakončení zipů je pak už jen třešničkou na dortu celého komfortu, který bunda poskytuje. A protože se v zimě stmívá podstatně rychleji, nesmí bundě chybět ani bezpečnostní reflexní prvky. Protože cyklista, který jde vidět = živý cyklista! 

Cyklistické oblečení Alé najdete zde: https://www.bs-bike.eu/450-ale