SERVIS JÍZDNÍCH KOL, KOČÁRKŮ A KOLOBĚŽEK DOČASNĚ UZAVŘEN !!!

Horská kola

Horská kola

Hlavním znakem horských kol jsou široké pláště (až 2,35"), rovná řídítka (dnes převládají zahnutá, tzv. vlaštovky), lehčí převod, který vám umožní zdolávat i náročný terén (troj, příp. dvojpřevodník a 7-10 pastorků). Řazení páčkové, nebo v otočné rukojeti (všeobecně gripshift). Odpružené vidlice se zdvihy od 80 do 140mm, u celoodpružených tlumič...

Hlavním znakem horských kol jsou široké pláště (až 2,35"), rovná řídítka (dnes převládají zahnutá, tzv. vlaštovky), lehčí převod, který vám umožní zdolávat i náročný terén (troj, příp. dvojpřevodník a 7-10 pastorků). Řazení páčkové, nebo v otočné rukojeti (všeobecně gripshift). Odpružené vidlice se zdvihy od 80 do 140mm, u celoodpružených tlumiče zvládající zdvihy od 100 do 140 až 150 mm, rámy s odolnější konstrukcí a kratší geometrií, vyráběny za pomoci hliníkových, chrom molybdenových, či kompozitových materiálů.

Zobrazit celý článek

Horská kola  V kategorii nejsou žádné produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby