SERVIS JÍZDNÍCH KOL, KOČÁRKŮ A KOLOBĚŽEK DOČASNĚ UZAVŘEN !!!

Horská kola celoodpružená

Horská kola celoodpružená

Nevíte, jestli koupit "pevné" horské kolo nebo celoodpružené? Zásadní rozdíl je v možnosti pružení zadní stavby (vidlice). Toto umožňují různé systémy přepákování, vahadel, čepů, ložisek a hlavně tlumičů (vzduchové, pružinové). Celoodpružené kolo (také full, celopéro) by mělo mít vyvážený poměr zdvihů mezi přední a zadní stavbou, dle použití. Ve...

Nevíte, jestli koupit "pevné" horské kolo nebo celoodpružené? Zásadní rozdíl je v možnosti pružení zadní stavby (vidlice). Toto umožňují různé systémy přepákování, vahadel, čepů, ložisek a hlavně tlumičů (vzduchové, pružinové). Celoodpružené kolo (také full, celopéro) by mělo mít vyvážený poměr zdvihů mezi přední a zadní stavbou, dle použití. Velikosti zdvihů je několik, od 90-120mm (závodní, maratonská) po 120-160mm (All Mountain, Enduro). Rámy "fullů" se dnes vyrábějí vedle hliníkových slitin, i za použití uhlíkových vláken. Tím je dohnán menší handicap v podobě vyšší váhy celoodpružených kol.

Zobrazit celý článek

Horská kola celoodpružená V kategorii nejsou žádné produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby