SERVIS JÍZDNÍCH KOL, KOČÁRKŮ A KOLOBĚŽEK DOČASNĚ UZAVŘEN !!!

Dámská horská kola

Dámská horská kola

Horská kola pro ženy, dívky, dámy, se vyrábí jako hardtaily (pevné), i jako fully (celoodpružené). Jejich stavba je kratší, s více postaveným posedem. Ukazatelem dámských rámů této kategorie již dávno není výrazně zkosená vrchní rámová trubka. Vše je ale přizpůsobeno ženské anatomii těla. Kola jsou vyvedena i po stránce designu, který by měl být...

Horská kola pro ženy, dívky, dámy, se vyrábí jako hardtaily (pevné), i jako fully (celoodpružené). Jejich stavba je kratší, s více postaveným posedem. Ukazatelem dámských rámů této kategorie již dávno není výrazně zkosená vrchní rámová trubka. Vše je ale přizpůsobeno ženské anatomii těla. Kola jsou vyvedena i po stránce designu, který by měl být bližší něžnému pohlaví. Výbava, včetně komponentů, vidlic, tlumičů, kol, plášťů je shodná s horskými koly klasických rámů.

Zobrazit celý článek

Dámská horská kola  V kategorii nejsou žádné produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby