SERVIS JÍZDNÍCH KOL, KOČÁRKŮ A KOLOBĚŽEK DOČASNĚ UZAVŘEN !!!

DSI

Filtrovat

Výrobce
DSI

Značka DSI sídlí a vyrábí na Srí Lankce. V nabídce najdete všechny rozměry od 12” do 29”. U nejprodávanějších modelů pro MTB a crossová kola je pak na výběr z několika dezénů. Při výrobě duší je použita technologie cezení, díky které nedochází k vypadávání malých kusů gumy z duší a následnému defektu. Pláště jsou testovány na životnost až 5000 k...

Značka DSI sídlí a vyrábí na Srí Lankce. V nabídce najdete všechny rozměry od 12” do 29”. U nejprodávanějších modelů pro MTB a crossová kola je pak na výběr z několika dezénů. Při výrobě duší je použita technologie cezení, díky které nedochází k vypadávání malých kusů gumy z duší a následnému defektu. Pláště jsou testovány na životnost až 5000 km, čehož je dosaženo především vysokou kvalitou cejlonského kaučuku a také množstvím použitého materiálu. 

Zobrazit celý článek

DSI Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby