SERVIS JÍZDNÍCH KOL, KOČÁRKŮ A KOLOBĚŽEK DOČASNĚ UZAVŘEN !!!

ABUS

Filtrovat

Výrobce
ABUS

Jedna z největších světových firem zabývající se výrobou mechanického zabezpečení (visací zámky, petlice, cylindrické vložky, přídavné dveře, okenní zámky, cyklo a moto zámky) již od roku 1924. Německá firma vyrábí velmi precizní a odolné cyklistické zámky, které podléhají nejen velmi důkladným zátěžovým testům, ale jsou vyráběny v součinnosti s...

Jedna z největších světových firem zabývající se výrobou mechanického zabezpečení (visací zámky, petlice, cylindrické vložky, přídavné dveře, okenní zámky, cyklo a moto zámky) již od roku 1924. Německá firma vyrábí velmi precizní a odolné cyklistické zámky, které podléhají nejen velmi důkladným zátěžovým testům, ale jsou vyráběny v součinnosti s německou policií. Vedle zámků je součástí výroby i vývoj a produkce kvalitních a bezpečných cyklistických přileb. 

Zobrazit celý článek

ABUS Počet produktů: 10

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby