SERVIS JÍZDNÍCH KOL, KOČÁRKŮ A KOLOBĚŽEK DOČASNĚ UZAVŘEN !!!

ISAAC

Filtrovat

Výrobce
ISAAC

Relativně mladá, 15 let exitující nizozemská značka ISAAC dalo by se říci, čerpá z poznatků a objevů jednoho z největších vědců historie, Isaaca Newtona. Značka využívá Newtonových objevů ke spojení lidského pohybu a rámu jízdního kola. Jejich provedení karbonových rámu je již dnes v některých směrech bráno jako inovativní. Ruční zpracování, nej...

Relativně mladá, 15 let exitující nizozemská značka ISAAC dalo by se říci, čerpá z poznatků a objevů jednoho z největších vědců historie, Isaaca Newtona. Značka využívá Newtonových objevů ke spojení lidského pohybu a rámu jízdního kola. Jejich provedení karbonových rámu je již dnes v některých směrech bráno jako inovativní. Ruční zpracování, nejkvalitnější uhlíková vlákna a monocoque stavba, to jsou záruky prvotřídní kvality.     

Zobrazit celý článek

ISAAC Počet produktů: 12

Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby