SERVIS JÍZDNÍCH KOL, KOČÁRKŮ A KOLOBĚŽEK DOČASNĚ UZAVŘEN !!!

FFWD

Filtrovat

Výrobce
FFWD

Na poli cyklistiky poměrně mladá, ale progresivní holandská značka, zaměřující se výhradně na výrobu zapletených, karbonových kol. V jejich portfoliu najdeme kola pro silniční a dráhovou cyklistiku, cyklokros, triatlon a nemalé ambice budou vloženy i do sekce horských kol. FFWD využívá špičkových technologií spojených se zpracováním uhlíkových v...

Na poli cyklistiky poměrně mladá, ale progresivní holandská značka, zaměřující se výhradně na výrobu zapletených, karbonových kol. V jejich portfoliu najdeme kola pro silniční a dráhovou cyklistiku, cyklokros, triatlon a nemalé ambice budou vloženy i do sekce horských kol. FFWD využívá špičkových technologií spojených se zpracováním uhlíkových vláken. Ráfky naplétá na odolné, velmi kvalitní náboje DT Swiss. Vše je pak testováno profesionálními jezdci v jednotlivých disciplínách a v případě úspěšného „zátěžového martýria“ jsou zapletená kola FFWD uváděna na trh, mezi své zákazníky.

Zobrazit celý článek

FFWD Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby