SERVIS JÍZDNÍCH KOL, KOČÁRKŮ A KOLOBĚŽEK DOČASNĚ UZAVŘEN !!!

Zapletená kola

Filtrovat

Zapletená kola

Neodmyslitelnou, nedílnou, ba přímo nutnou součástí jízdního kola jsou…….kola. Náboje, dráty (špice), matičky spojujících drát s ráfkem (tzv. niple) a ráfky - to je to, co nám tvoří kolo. Přidáme pásku do ráfku, duši, či tmel, plášť a můžeme vyrazit. Bez těchto tří doplňků zbývá samotné kolo, o které nám v této kategorii jde. Výrobci jízdních ko...

Neodmyslitelnou, nedílnou, ba přímo nutnou součástí jízdního kola jsou…….kola. Náboje, dráty (špice), matičky spojujících drát s ráfkem (tzv. niple) a ráfky - to je to, co nám tvoří kolo. Přidáme pásku do ráfku, duši, či tmel, plášť a můžeme vyrazit. Bez těchto tří doplňků zbývá samotné kolo, o které nám v této kategorii jde. Výrobci jízdních kol nechávají tato kola sestavit z jednotlivých komponent, většinou každou část (náboj, drát, ráfek) od jiného. Ovšem na dražší jízdní kola je výhodnější instalovat tzv. zapletená kola. Jsou to kola, jejichž části (nebo převážná většina) jsou od téhož výrobce (např. DT Swiss, FFWD, Mavic, ZIPP atd.). Výhodou, i pro zákazníka renovujícího opotřebená kola, je kompatibilita jednotlivých dílů a jejich následné výměny, příp. opravy, strojové, či ruční napletení s odpovídající tuhostí, kontrola výrobce prakticky nad celým výrobním procesem. Nabídka zapletených kol je široká, a to jak na silniční, dráhová, cyklokrosová, treková, tak i horská a bikrosová kola.

Zobrazit celý článek

Zapletená kola Počet produktů: 9

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby