SERVIS JÍZDNÍCH KOL, KOČÁRKŮ A KOLOBĚŽEK DOČASNĚ UZAVŘEN !!!

Five Ten

Filtrovat

Výrobce
Five Ten

Sportovní značka 5.10. vznikla v roce 1985, prvotně jako lezecká obuv a začátkem devadesátých let rozšířila svoji výrobu i mezi bikery, primárně jezdce gravity disciplín. Poznávacím znaměním značky je špičková podrážka tvořená směsí nazvanou Stealth. Přilnavost boty k pedálům je neskutečná. Její kvalitu a vlastnosti využívají i takové ikony MTB ...

Sportovní značka 5.10. vznikla v roce 1985, prvotně jako lezecká obuv a začátkem devadesátých let rozšířila svoji výrobu i mezi bikery, primárně jezdce gravity disciplín. Poznávacím znaměním značky je špičková podrážka tvořená směsí nazvanou Stealth. Přilnavost boty k pedálům je neskutečná. Její kvalitu a vlastnosti využívají i takové ikony MTB jako Sam Hill, Chris Kovarik, Greg Minnaar, Danny McAskill a mnozí další.

Zobrazit celý článek

Five Ten Je zde 1 produkt.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby