SERVIS JÍZDNÍCH KOL, KOČÁRKŮ A KOLOBĚŽEK DOČASNĚ UZAVŘEN !!!

BMX kola

Filtrovat

Výrobce
BMX kola

BMX - takzvané bikrosky jsou velmi jednoduše stavěná, na údržbu nenáročná kola, bez převodů, odpružení, s malými, převážně 20“ průměrem kol, s jednou nebo dvěma brzdami, z materiálů použitých na rámy převažuje chrom molybden. Do naší kategorie BMX zařazujeme prodej kol užívaných také na disciplíny freestyle a dirt, kde se užívá zejména tzv. twis...

BMX - takzvané bikrosky jsou velmi jednoduše stavěná, na údržbu nenáročná kola, bez převodů, odpružení, s malými, převážně 20“ průměrem kol, s jednou nebo dvěma brzdami, z materiálů použitých na rámy převažuje chrom molybden. Do naší kategorie BMX zařazujeme prodej kol užívaných také na disciplíny freestyle a dirt, kde se užívá zejména tzv. twisteru na otočení řídítek o 360 st. (minimálně) a speciálních stupaček (pegy).

Zobrazit celý článek

BMX kola Je zde 1 produkt.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby