SERVIS JÍZDNÍCH KOL, KOČÁRKŮ A KOLOBĚŽEK DOČASNĚ UZAVŘEN !!!

Cestovní a městská kola

Cestovní a městská kola

Předpoklad využití kol v uvedené kategorii je zejména cestování po městě (do práce, obchodu, školy atd.), nebo krátké víkendové mimo městské výlety. Odpovídá tomu i volba menšího počtu převodů, jednoho převodníku a výjimkou není řazení v zadním náboji (planetová převodovka), nebo užití řemenu namísto řetězu. Doplňky v podobě blatníků, nosičů, sv...

Předpoklad využití kol v uvedené kategorii je zejména cestování po městě (do práce, obchodu, školy atd.), nebo krátké víkendové mimo městské výlety. Odpovídá tomu i volba menšího počtu převodů, jednoho převodníku a výjimkou není řazení v zadním náboji (planetová převodovka), nebo užití řemenu namísto řetězu. Doplňky v podobě blatníků, nosičů, světel, či brašen, jsou z větší části instalovány přímo od výrobců. Do této kategorie můžeme zařadit i stále se rozšiřující "retro" styly v podobě fixek, cruiserů, singlspeedů aj.

Zobrazit celý článek

Cestovní a městská kola V kategorii nejsou žádné produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby