SERVIS JÍZDNÍCH KOL, KOČÁRKŮ A KOLOBĚŽEK DOČASNĚ UZAVŘEN !!!

Horská kola 29"

Filtrovat

Výrobce
Horská kola 29"

Dnes jednoznačně nejrožířenější kategorií horských kol. Jejich nesporné výhody: prostupnost terénem, překonávání překážek, komfort jízdy, rychlost. "Devětadvacítka" má celkově delší zadní stavbu (vidlici) a společně s velkými koly tím napomáhá k jistějšímu výjezdu do prudkých stoupání. U této kategorie jsou používána širší řídítka (rovná, nebo p...

Dnes jednoznačně nejrožířenější kategorií horských kol. Jejich nesporné výhody: prostupnost terénem, překonávání překážek, komfort jízdy, rychlost. "Devětadvacítka" má celkově delší zadní stavbu (vidlici) a společně s velkými koly tím napomáhá k jistějšímu výjezdu do prudkých stoupání. U této kategorie jsou používána širší řídítka (rovná, nebo prohnutá / vlaštovky) pro snadnější ovládání předního kola. Rámy jsou vyráběny z kombinací materiálů, jako jsou chrom molybden, hliník, nebo karbon. Levnější modely (do 20 tis.) jsou výbornými univerzály pro cykloturisty, kteří by rádi projeli náročnější terén, ale krosová kola jim to neumožňují.

Zobrazit celý článek

Horská kola 29" Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby