CTM

CTM

S výrobou a distribucí začala značka CTM v roce 1999 prvním zkušebním odběrem od taiwanského dodavatele. Každoroční zvyšování objednávek, s tím spojené přibývání nových modelů, zvyšování kvality, vylepšování designu mělo za následek větší zájem o tuto značku. Zkušenosti z prodeje kol CTM v letech 1999 až 2009 ukázali, že tyto výrobky si najdou s...

S výrobou a distribucí začala značka CTM v roce 1999 prvním zkušebním odběrem od taiwanského dodavatele. Každoroční zvyšování objednávek, s tím spojené přibývání nových modelů, zvyšování kvality, vylepšování designu mělo za následek větší zájem o tuto značku. Zkušenosti z prodeje kol CTM v letech 1999 až 2009 ukázali, že tyto výrobky si najdou své místo na trhu a že splní všechny požadavky našich odběratelů a koncových spotřebitelů. Vyrobené množství sa prodalo s minimálním počtem reklamací. V současnosti sa kola CTM prodávají téměř v každém slovenském městě, dále pak v České republice a byli realizovány první dodávky kol do Polska, Lotyšska a také Řecka.

Při přípravě nových modelů věnují v CTM velkou pozornost technické specifikaci rámů a použitých komponentů. Úzce při tom spolupracují se Skušebním technickým ústavem v Piešťanoch, kde se výrobky pravidelně podrobují technické kontrole. Značce velice záleží na spokojenosti a bezpečnosti zákazníků.

http://www.ctm.sk/onas/

Prodejna BS Bike nabízí zejména sjezdové a freeride speciály, kde se pro tuto sekci kol CTM stala v roce 2014 testovacím centrem pro Brno a okolí. V nabídce nalezneme i další celoodpružená kola a městské biky.

Zobrazit celý článek

CTM V kategorii nejsou žádné produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby