Cyklokrosová kola

Cyklokrosová kola

Cyklokrosová kola jsou speciální kola určená pro jízdu kombinující lehký terén a silnici, využívána převážně v zimních měsících a na cyklokrosové závody. Se silničními koly mají společný tvar řídítek (berany), používané řazení, průměr kol (28",622 mm), na první pohled tvar rámu. Zásadní rozdíly mezi těmito kategoriemi však jsou v geometrii rámu ...

Cyklokrosová kola jsou speciální kola určená pro jízdu kombinující lehký terén a silnici, využívána převážně v zimních měsících a na cyklokrosové závody. Se silničními koly mají společný tvar řídítek (berany), používané řazení, průměr kol (28",622 mm), na první pohled tvar rámu. Zásadní rozdíly mezi těmito kategoriemi však jsou v geometrii rámu (kratší stavba, širší rozvor vidlic), v brzdách (tzv. cantilevery), šíře a dezénu pláště, a v počtu zubů na převodnících. Vše zaměřeno na zdolávání různorodého povrchu.

Zobrazit celý článek

Cyklokrosová kola V kategorii nejsou žádné produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby