CYKLO TRENAŽERY

Filtrovat

CYKLO TRENAŽERY

Trenažerů máme více druhů, a to např. - pro upevnění zadního kola (zátěž se přidává magnetickou, příp. kapalinovou brzdou, jsou dobře skladné), statické (obecně spinnery; imitující jízdu na klasickém kole s možností přidávání zátěže, či napojením na PC program s virtuálním tréninkem, nebo závodem), válce (na vlastním kole si vypilujete techniku ...

Trenažerů máme více druhů, a to např. - pro upevnění zadního kola (zátěž se přidává magnetickou, příp. kapalinovou brzdou, jsou dobře skladné), statické (obecně spinnery; imitující jízdu na klasickém kole s možností přidávání zátěže, či napojením na PC program s virtuálním tréninkem, nebo závodem), válce (na vlastním kole si vypilujete techniku frekvenčního šlapání a rovnováhu).

Zobrazit celý článek

CYKLO TRENAŽERY Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby