SERVIS JÍZDNÍCH KOL, KOČÁRKŮ A KOLOBĚŽEK DOČASNĚ UZAVŘEN !!!

Trekingová a crossová kola

Trekingová a crossová kola

Hlavním požadavkem zákazníků je geometrie rámu pro pohodlné ježdění v nenáročném terénu, či na silnici. Trekingové a crossové modely využijí jak "občasní" cyklisté, tak vyznavači cykloturistiky. Převody, řazení, pláště (průměr 28", 622 mm, šíře 28-45 mm), vše je uzpůsobeno pro rozličné povrchy a profily cest. Rozdíl mezi těmito kategoriemi není ...

Hlavním požadavkem zákazníků je geometrie rámu pro pohodlné ježdění v nenáročném terénu, či na silnici. Trekingové a crossové modely využijí jak "občasní" cyklisté, tak vyznavači cykloturistiky. Převody, řazení, pláště (průměr 28", 622 mm, šíře 28-45 mm), vše je uzpůsobeno pro rozličné povrchy a profily cest. Rozdíl mezi těmito kategoriemi není úplně stanovený (záleží na určení výrobcem, případě dodavatelem). Ale v zásadě má trekové kolo blíže k silničnímu s tím rozdílem, že má rovná řídítka, pevnou vidlici s širším rozvorem, ráfkové V-brzdy, širší pláště. Crossové má naopak vidlici odpruženou a pláště s hrubším dezénem. Obě kategorie mají samozřejmě prostor na montáž blatníků a nosičů (pro případné brašny).

Zobrazit celý článek

Trekingová a crossová kola V kategorii nejsou žádné produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Pečujeme o weby